Vedoucí sekce marketingu

Zařízení služeb Ministerstva zemědělství s.p.o.

Místo práce
Těšnov 65/17, Praha
plný úvazek
Termín nástupu
01.02.2018
Mzdové podmínky (brutto)
Dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vedení propagačních a komunikačních kampaní
Vedení a koordinace týmu projektových manažerů
Finanční plánování nebo plánování finanční strategie projektů a kontrola rozpočtu jednotlivých projektů

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme zaměstnání ve stabilní společnosti
Odpovídající platové podmínky
Školení a pracovní růst
25 dnů dovolené
4 Sick days

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Marketing

Počet let praxe

5

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Spolehlivost a zodpovědnost
Aktivní přístup k práci
Komunikační a prezentační schopnosti na vysoké úrovni
Kreativita
Pozitivní přístup a flexibilita v rámci řešení nastalých situací
2 roky ve vedoucí pozici

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme resortní organizací Ministerstva zemědělství, která zajišťuje a poskytuje služby propagačního a reprezentačního charakteru, pořádá výstavy, veletrhy a další akce na podporu farmářství a jiných zemědělských odvětví, dle požadavků Ministerstva zemědělství.
ID: 3263691  Datum zveřejnění: 8.12.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: Dohodou