Stabilní práce v obsluze, Palác Žofín, Praha 1

Zátiší Catering Group a.s.

Místo práce
Slovanský ostrov 226, 110 00 Praha 1, Hlavní město Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
01.03.2018
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny
od 120 netto/hodina

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme člověka do obsluhy v restauraci Žofín Garden na Slovanském ostrově kousek od Národního divadla.

Nabízíme zajímavou příležitost pro zkušeného kolegu, kterého baví práce s lidmi, má profesionální přístup, zkušenost s vyšší gastronomií a organizační talent. Vítáme zkušenosti s cateringem, který je nedílnou součástí provozu Žofína.

Na pozici budete obsluhovat hosty také v angličtině a velkou výhodou je znalost dalšího jazyka.

Pracuje se v režimu směn (20 - 22 směn v měsíci). Restaurace je otevřená od 11 – 22 hodin.

Těšíme se na Váš profesní životopis s fotkou, a že Vás brzy přivítáme v našem týmu.

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Benefity, jaké jinde nemají – sponzorovaná Multisport karta, skvělá personálka, kurzy dalšího vzdělávání, 50% sleva na vouchery do našich restaurací, krásné pracovní oblečení, a taky dárek k narozeninám:-)
* Možnost kariérního vzestupu a sbírání stále nových zkušeností
* Mimopražským kolegům pomůžeme s ubytováním
* Zaškolení a podporu v týmu zkušených kolegů ze Zátiší Group

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Zátiší Catering group je silná gastronomická společnost s 27letou tradicí. Zátiší Group tvoří divize restaurační, cateringová a divize jídelen.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců

Novotného lávka 5
110 00 Praha 1
ID: 2710148   Datum zveřejnění: 14.2.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   od 120 netto/hodina