Hledáme kuchaře-kuchařky (pracovní poměr, doba neurčitá)

Zátiší Catering Group a.s.

Místo práce
Kříženeckého náměstí 5, Praha 5, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
01.12.2016
Mzdové podmínky (brutto)
90 - 110 netto/hod

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Rozšiřujeme kuchařský tým v provozovnách: Barrandov Studio a Nova (Kříženeckého nám. 322/5, Praha 5), International School of Prague (Praha 6 - Nebušice). Provozovny jsou součástí významné gastronomické společnosti Zátiší Group.

Hledáme šikovné, samostatné a vyučené kuchaře s praxí 2 - 3 roky (může být i praxe při škole), kteří mají chuť do práce i chuť na jazyku. Spolehlivost je další vlastnost, bez které se neobejdeme. Vítáme uchazeče, kteří májí ambice něco ve svém oboru dokázat a rádi se učí.

Nabízíme stabilní a perspektivní místo, pracovní poměr na dobu neurčitou v režimu krátký/dlouhý týden. Pracovní doba je po - pá : 8 – 21 hodin a so - ne: 9 – 18 hodin.

Nástup možný ihned.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Můžete počítat s tím, že se u nás hodně naučíte a poznáte špičkovou úroveň servisu. Nabízíme příjemné pracovní prostředí, fajn kolektiv i motivující finanční ohodnocení, zaměstnanecké slevy, příspěvek na sport, jazykové a odborné vzdělávání, stabilitu a perspektivu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Zátiší Group působí na českém trhu již od roku 1991. Provozujeme divizi restaurační (Bellevue, Mlýnec, V Zátiší, Žofín Garden), cateringovou (KCP Praha, Palác Žofín a další lokality),divizi závodního stravování (vaříme u našich významných klientů a v mezinárodních školách). Těšíme se na váš životopis, nebo zprávu od vás!

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 2817236  Datum zveřejnění: 18.11.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 90 - 110 netto/hod