Kuchař junior do kantýny v mezinárodní škole

Zátiší Catering Group a.s.

Místo práce
Nebušická 700, Praha 6, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
15.07.2018
Mzdové podmínky (brutto)
od 23 000 Kč netto

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Baví tě kuchařina a i když s ní nemáš moc zkušeností, chceš se v ní zdokonalit?
Rozšiřujeme kuchařský tým v kantýně v International School of Prague (Praha 6 - Nebušice).

Tvou náplní práce bude zpočátku příprava snídaní a příloh, výdej jídla v době obědů a pomoc při přípravě na další den.

Hledáme šikovného a samostatného parťáka, který má chuť do práce i na jazyku. Vítáme uchazeče, kteří mají ambice něco ve svém oboru dokázat a rádi se učí.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme práci na HPP.
Odměna: od 23 000 Kč čistého + měsíční odměna a zajímavý roční bonus.
Pracovní doba: Po-Pá, cca 6:00 - 15:30, víkendy a večery volné

Další benefity, které nabízíme: sponzorovaná Multisport karta, skvělá personálka, kurzy dalšího vzdělávání, 50% sleva na vouchery i do našich restaurací, volno na státní svátky a taky dárek k narozeninám:-)
* Možnost kariérního vzestupu a sbírání stále nových zkušeností

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Zátiší Group působí na českém trhu již od roku 1991. Provozujeme divizi restaurační (Bellevue, Mlýnec, V Zátiší, Žofín Garden), cateringovou (KCP Praha, Palác Žofín a další lokality),divizi závodního stravování (vaříme u našich významných klientů a v mezinárodních školách). Těšíme se na váš životopis, nebo zprávu od vás!

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 2887023  Datum zveřejnění: 28.6.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: od 23 000 Kč netto