Kuchař - víkendy a večery volné, pravidelné směny

Zátiší Catering Group a.s.

Radio Free Europe - Radio Liberty - Library, Vinohradská, Strašnice, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Rádi vaříte, ale chcete mít víkendy a večery volné? Už vás nebaví nepravidelné směny? Pak jste náš člověk!

Hledáme nového parťáka do firemní restaurace přímo na metru Želivského.

MŮŽETE SE TĚŠIT NA:
* Vaření z kvalitních surovin v bezva kolektivu
* Vaříme českou i světovou kuchyni, vegetariánské pokrmy, hotovky i ala cart,
takže si každý přijde na své

V TÝMU CHCEME:
* Šikovného kuchaře pro týmovou práci, který má zkušenosti s vařením teplé
kuchyně
* Ty, které zajímají novinky v oboru a mají chuť do práce i na jazyku
* Zkušenost s firemním stravováním vítána

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Práci na plný úvazek,
* Pracovní doba Po-Pá, cca 6:00 - 15:30, volné večery a víkendy
* Nástupní plat 24 000 - 30 000 Kč čistého dle zkušeností + zajímavá roční odměna
* Další firemní benefity – sponzorovaná Multisport karta, skvělá personálka, kurzy dalšího vzdělávání, 50% sleva na vouchery do našich restaurací a taky dárek k narozeninám:-)
* Možnost kariérního vzestupu a sbírání stále nových zkušeností
* Odměna 10 000 Kč za přivedení nového kolegy

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Počet let praxe

1

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Zátiší Group působí na českém trhu již od roku 1991. Provozujeme divizi restaurační (Bellevue, Mlýnec, V Zátiší, Žofín Garden), cateringovou (KCP Praha, Palác Žofín a další lokality),divizi závodního stravování (vaříme u našich významných klientů a v mezinárodních školách). Těšíme se na váš životopis, nebo zprávu od vás!

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 3235700  Datum zveřejnění: 21.9.2018