Obsluha ve firemním bistru u metra Nádraží Holešovice

Zátiší Catering Group a.s.

Místo práce
Plynární, Praha 7, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsi energický člověk s úsměvech od ucha k uchu? Už tě nebaví nepravidelné směny? Pak jsi tu správně! Naši práci milujeme, ale víkendy máme volné!

Do nově firemního bistra kousek od metra Nádraží Holešovice hledáme nového parťáka, který se domluví anglicky.

Co tě čeká:
Příprava dobré kávy, čerstvých limonád a ovocných freshů.
Obsluhování pokladny a zákazníků
Doplňování samoobslužných bufetů

Zaměstnanecké výhody, benefity

Smlouva na HPP s nástupním platem od 24 000 netto + tips + zajímavý roční bonus
Pracovní doba PO - PÁ, režim Ranní (7:00-15:30) a Odpolední (9:00-17:30)
Víkendy a státní svátky volno
Zbrusu nové prostředí
Super firemní benefity – sponzorovaná Multisport karta, personální strava a nápoje, kurzy dalšího vzdělávání, krásné pracovní oblečení a taky dárek k narozeninám:-)
Bonus 10 000 Kč, když přivedete nového kolegu

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Zátiší Group působí na českém trhu již od roku 1991. Provozujeme divizi restaurační (Bellevue, Mlýnec, V Zátiší, Žofín Garden), cateringovou (KCP Praha, Palác Žofín a další lokality),divizi závodního stravování (vaříme u našich významných klientů a v mezinárodních školách). Těšíme se na váš životopis, nebo zprávu od vás!

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 3437778  Datum zveřejnění: 24.9.2018