Asistent/ka vedoucího poradce bez nabídky a prodeje

Zavoláme s.r.o.

Místo práce
Bašty 413/2, Brno-střed-Brno-město, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
04.11.2018
Mzdové podmínky (brutto)
25000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme asistentku, která bude aktivně telefonovat s klienty a řešit s nimi termíny schůzek. Práce bude vykonávána v prostorách naší kanceláře v centru Brna.Sjednávání schůzek pro obchodníky s kompetentními osobami v dostatečném množství, kvalitě a s logickým trasováním.
Nejde o prodej produktů ani nabídku.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Profesní ROZVOJ a získávání kvalitních obchodních zkušeností
- Pracovní příležitost pro absolventy, kteří chtějí začít budovat svou kariéru v obchodním .
- Kompletní zaškolení.
- Jistý fixní plat, mzdové rozpětí:od 25 000 - 35 000 Kč/měsíc + bonusy.
- možnost práce i o víkendu, z domova.
- portfolio zaměstnaneckých benefitů (telefon, přispěvek na paušal).
- Pracoviště v centru Brna.
- Zázemí stabilní společnosti.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Vzdělání v oboru

Administrativa

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Velmi dobré komunikační dovednosti.
- Samostatnost, zodpovědnost- Schopnost pohotově reagovat a nabídnout alternativní řešení.
- Ctižádostivost a touha být tím NEJLEPŠÍM.
- Praxe v komunikaci po telefonu či prodeji výhodou, nikoliv však podmínkou (vše, co budete pro práci potřebovat, vás rádi naučíme.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme profesionální callcentrum, které domluvá schůzky obchodním zástupcům.
ID: 3527036  Datum zveřejnění: 29.10.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25000