Reagujte bez životopisu

Junior servisní technik / elektrotechnik

Zdravá lednice s.r.o.

Středočeský kraj, Hlavní město Praha (Práce vyžaduje cestování)
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
10/2/2020
Mzdové podmínky (brutto)
23 000 - 28 000 Kč/měsícSdílené služební auto.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chceme být nejlepší v prodeji čerstvého a kvalitního jídla u kohokoliv v práci. K tomu máme chytré lednice umístěné ve firmách. A hledáme toho nejlepšího, kdo nám pomůže o tyto lednice pečovat. Protože pokud je spokojený klient jsme také spojeni my.

Náplň práce:

1. Komunikace se specialisty na zákaznickou péči
2. Výjezdy k lednicím
3. Opravy a údržba Fresh Pointů

Po zaučení:
4. Před instalační prohlídky u klientů
5. Kompletace Fresh Pointů před instalací u klienta
6. Koordinace instalace Fresh pointů

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co nabízíme:

1. Přímý vliv na budování tvorbu Fresh Pointů
2. Milý, zábavný a mladý kolektiv
3. Celodenní přístup ke zdravým dobrotám

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

Elektrotechnika

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatní znalosti

Windows 10 - Základy

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jakého parťáka si přejeme:
1. Odpovědného za svěřené Fresh Pointy
2. Flexibilního a pohotového
3. Organizovaného a důsledného

Netrváme na letité praxi, vzdělání a certifikátech. Hledáme kolegu, který bude mít chuť učit se novým věcem, bude mít zápal a snahu přijímat výzvy. Vše ostatní tě naučíme.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Spojujeme moderní technologie a čerstvé jídlo v jednu službu - Fresh Point.
Vyrábíme designové a chytré lednice, které se hodí do každé kanceláře a zajišťují tak zaměstnancům firem přístup k čerstvému jídlu po celý den. Sestavujeme unikátní jídelníčky, pravidelně zavážíme a produkty aktualizujeme.

Jestli tě náš projekt zaujal a chtěl by si být součástí našeho týmu, napiš na...

Více o projektu na www.freshpoint.cz
ID: 3866633  Datum zveřejnění: 9.2.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 23 000 Kč/měsíc