Vš/sš odborný pracovník - odd. fyziologie a psychologie práce

Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem (MPSV)

Místo práce
Moskevská 1531, 400 01 Ústí nad Labem, Okres Ústí nad Labem
plný úvazek
Termín nástupu
2016-12-01
Mzdové podmínky (brutto)
18000 - 32000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Asistenti ochrany veřejného zdraví (32570)

Pracoviště a kontakty

Firma:Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem, IČ 71009361, http://www.zuusti.cz
Pracoviště:Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem - 01 (sídlo), Moskevská 1531/15, Ústí nad Labem-centrum, 400 01 Ústí nad Labem 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-12-01
Mzdové rozpětí:od 18000 do 32000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Jiné výhody, stravenky, 2 sick days
Dovolená navíc

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Moskevská 1531/15, Ústí nad Labem.
Náplň práce: Měření a vyšetřování ve fyziologii a psychologii práce (celková fyzická zátěž, lokální svalová zátěž, ergonomie, mikroklima + fyziologie tepelné zátěže, psychická zátěž). Měření probíhá převážně na pracovištích u zákazníků. Vyhodnocování podkladů a anamnestických údajů. Poradenská a konzultační činnost.
Požadujeme: SZŠ nebo VŠ vzdělání v oboru Asistent ochrany a podpory veřejného zdraví, Zdravotní laborant či Všeobecná sestra. Odborná a specializovaná způsobilost k výkonu zdravotnického povolání - výhodou. Dobrá znalost práce na PC, základy administrativy, samostatnost, komunikativnost, ŘP skup. B - aktivní řidič.
Nabízíme: Zázemí stabilní společnosti. Smlouva na dobu určitou s možným následným prodloužením.
Kontakt: e-mailem zaslat CV se zaměřením na odbornou praxi.
Více informací na www.zuusti.cz

Poslední změna:2016-11-02, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ústí nad Labem

číslo volného místa: 11662160718

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B