Provozně technický referent pro územní oddělení Hodonín

Zdravotnická záchranná služba Jihomoravského kraje, příspěvková organizace

Místo práce
Hodonín, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
1.6.2024
Mzdové podmínky (brutto)
37 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

  • zajištění správy budov,
  • zajištění předepsaných revizí a kontrol vybavení budov,
  • zajišťuje údržbu a opravy vozidel, STK,
  • provádění drobných oprav a údržby budov,
  • dohled v systému inteligentního řízení a zabezpečovacích a protipožárních systémů,
  • zajištění distribuce zdravotního a jiného materiálu,
  • zajištění drobných nákupů a reklamací přístrojů,
  • sledování spotřeby el. energie, vody, odpadů,
  • řešení havarijních stavů a administrativní činnost.

Zaměstnanecké výhody, benefity

  • plat dle Nařízení vlády č. 564/2006 Sb.- 9. platová třída a další příplatky dle Platového řádu organizace,
  • pracovní smlouvu na dobu určitou v pracovním úvazku 1,0 (40 hodin týdně) – s možností následné změny na dobu neurčitou,
  • příspěvek na stravování, služební mobilní telefon,
  • další zaměstnanecké benefity.

Informace o náboru

• úplné střední vzdělání, ideálně technického zaměření,
• řidičské oprávnění sk. C výhodou,
• výhodou platné osvědčení dle Vyhlášky č. 50/1978,
• manuální zručnost,
• organizační schopnosti, komunikativnost,
• časová flexibilita, spolehlivost,
• samostatnost při plnění pracovních úkolů,
• uživatelská znalost práce s PC,
• zdravotní způsobilost.

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

25.5.2024 (zbývá ještě 20 dnů)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

• úplné střední vzdělání, ideálně technického zaměření

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Zdravotnická záchranná služba jihomoravského kraje

Kontakt

Kontaktní osoba: Pavel Oravec
E-mail: poslat životopis
ID: 4816219  Datum zveřejnění: 25.4.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 37 000 Kč/měsíc