Přípravář výroby, nástupní mzda 27 500 Kč

Zeelandia spol. s r.o.

Místo práce
Malšice, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chceš mít o víkendech čas na své záliby? A v noci chceš raději spát než pracovat? My taky. Co víc. Tvou předchozí praxi neřešíme. Buď ji máš, nebo ne. U nás musíš mít jen chuť naučit se všechno potřebné a svou spolehlivost. Zbytek nech na nás.

Jistě Tě bude zajímat:
Kde budeš pracovat: Malšice u Tábora.
Tvá pracovní doba: Pondělí - pátek, střídání ranních a odpoledních směn.
Kolik si vyděláš: Nástupní mzda 27 500 Kč včetně odměn, po zapracování navýšení mzdy. U nás platí, že čím víc toho umíš, tím víc vyděláváš.

Co můžeš očekávat?
Stabilní zaměstnání u spolehlivého zaměstnavatele.
Práci v menší partě lidí, kde Tě všichni znají jménem.
Pestrou práci, ve které nebudeš stát u pásu.
Individuální přístup.

Dáme Ti i něco navíc:
5 týdnů dovolené, stravenkový paušál, pitný režim, slevy na naše výrobky, vzorky produktů, ochutnávky

Náplň práce:
- připravovat a míchat suroviny pro výrobu
- obsluhovat linku na výrobu směnsí pro pekaře a cukráře
- balit výrobky, jejich kompletace na palety.
Zaučení ve dvojici se zkušeným kolegou

Specifika pro zvážení zdravotní způsobilosti:
- fyzicky namáhavá práce - manipulace s těžkými břemeny, práce je vhodná pouze pro muže (ze zákona nemohou vykonávat ženy)

Přijď se přesvědčit na vlastní oči. Ozvi se nám. Zavoláme Ti a domluvíme termín schůzky a prohlídku pracoviště.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Zeelandia je přední dodavatel surovin a přípravků pro výrobu pekárenských a cukrárenských produktů. Kombinace více než 30leté tradice na českém trhu, dlouhodobě dobrých hospodářských výsledků a kvalitních produktů, ze kterých se vyrábí základní potraviny, z nás dělá společnost, jež může nabídnout práci, která má budoucnost a smysl.
ID: 4429174  Datum zveřejnění: 21.9.2022