Obchodní zástupce mlékárny

Žemaitijos pienas, AB

Místo práce
Praha, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
2 250 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

AB ŽEMAITIJOS PIENAS – litevská společnost, která je významným účastníkem trhu v pobaltských státech a na velkých exportních trzích v Evropě. Výrobky naší společnosti se prodávají a vysoce oceňují nejen v Litvě, ale i v zahraničí.

V současné době společnost potřebuje OBCHODNÍHO ZÁSTUPCE (Sales Representative) s cílem optimalizovat její činnost. Pokud jste motivovaní a společenští, cílevědomí, spravedliví, odpovědní, máte zkušenosti s prodejem horkého spotřebního zboží, pracovali jste v řetězcích supermarketů Tesco, Billa, Albert atd., zveme vás do našeho týmu!

Pracovní povinnosti:
- Vedení a vývoj prodeje výrobků v oblasti tradičního maloobchodu nebo v oblasti gastronomie
- Vytváření strategií pro propagaci zboží ve vztahu k výše uvedeným kanálům
- Zajištění řádného řízení k dosažení cílů podniku
- Řízení aktuálních strategických analýz a zpráv o trhu
- Zvýšený prodej a postavení na trhu a navazování vztahů se zákazníky
- Individuální práce (nebo týmová práce) za účelem dosažení požadovaného obratu

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
- Schopnost pracovat s vynikajícími produkty a dynamickým týmem, vždy připraven k podpoře
- Počáteční školení v Litvě, jakož i příležitosti k profesionálnímu a osobnímu rozvoji
- Konkurenční a motivační balíček odměn (1800 eur čistého zisku za měsíc plus čtvrtletní a roční prémie/bonusy v závislosti na výsledku)
- Zkušenosti v mezinárodní společnosti

Informace o náboru

Zašlete svůj životopis a motivační dopis (v angličtině) na e-mail [email protected]

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadavky:
- Osvědčené zkušenosti s úspěšným působením v odvětví prodeje potravin nebo rychle se měnícím odvětví spotřebního zboží (minimálně 2–3 roky zkušeností v příslušné oblasti)
- Odpovídající vzdělání (vysokoškolské nebo postgraduální studium)
- Osvědčená znalost českého trhu
- Zkušenosti s vyjednáváním na vysoké úrovni, dovednostmi firemního prodeje a uváděním nových produktů na trh
- Znalost jazyků: vysoká úroveň znalostí českého a slovenského jazyka i angličtiny. Znalost ruského jazyka je také vítána.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ABŽEMAITIJOS PIENAS – litevská společnost, která je významným účastníkem trhu v pobaltských státech a na velkých exportních trzích v Evropě. Výrobky naší společnosti se prodávají a vysoce oceňují nejen v Litvě, ale i v zahraničí.
ID: 4085968  Datum zveřejnění: 20.5.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 250 EUR/měsíc