Stavbyvedoucí

ZEMBOU s.r.o.

Místo práce
Praha, Středočeský kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, živnost
Termín nástupu
01.06.2018

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

 Zpracování a spolupráce na technickém, technologickém, organizačním řešení stavby a tvorba cenových kalkulací.
 Podílení se na výběrových řízení na subdodávky.
 Řízení prováděných stavebních a montážních prací (vlastních zaměstnanců i subdodavatelů).
 Řízení stavby v souladu s ekonomickými pravidly společnosti a požadavky klienta.
 Jednání jménem společnosti s klientem a dalšími účastníky výstavby.
 Zajistit dodržování technických norem, technologických předpisů při realizaci zakázky.
 Zajistit dodržování BOZP, prováděcích a pracovně-právních předpisů.
 Zajistit vedení a správu požadované dokumentace.
 Zajistit předávání stavby a opravy reklamovaných vad.
 Zajištění kontrolních dnů a zodpovědnost za ně.

Informace o náboru

Pokud máte zájem o výše uvedenou pracovní pozici a splňujete kvalifikační požadavky, zašlete nám prosím strukturovaný životopis.
Vaše nabídka bude vyhodnocena a v případě kladného posouzení budete zařazen do výběrového řízení.
Děkujeme Vám za Váš zájem o uplatnění v naší společnosti a těšíme se na případnou spolupráci.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

Stavebnictví

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

 SŠ/VŠ vzdělání stavebního směru.
 2 roky praxe ve stavebnictví.
 Zkušenost s řízením lidí výhodou.
 Komunikační a manažerské dovednosti.
 Znalost příslušné legislativy, technických norem a technologických postupů.
 Řidičský průkaz sk. B
 Znalost MC Office na pokročilé úrovni.
 Samostatnost v rozhodování, spolehlivost, zodpovědnost, důvěryhodnost.
 Tvorba harmonogramu.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost ZEMBOU je na trhu od roku 2012. Zabývá se předeveším stavební činností. ZEMBOU je v úzké spolupráci s tuzemským investorem a developerskou společností, pro kterou realizuje 90%zakázek.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3357563  Datum zveřejnění: 11.4.2018