Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Agronom

Zemědělská společnost Písková Lhota a.s.

Miesto práce
Písková Lhota, Poděbradská, Písková Lhota, Česko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
1 700 - 3 000 EUR/mesiacBonusy až 30%.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zemědělský inženýr / agronom pro polní plodiny, ideálně i pro zeleninu a brambory pod závlahou. Zodpovědnost za konkrétní plodiny, koordinace práce traktoristů a sezónních pracovníků při sklizni, administrativa spojená s pěstováním plodin. Výše platu závisí na úrovni zkušeností. V týmu máme již 2 agronomy.

Zamestnanecké výhody, benefity

Osobní automobil, bonusy až 30%.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

agronom, polnohospodarske

Vodičský preukaz

B, T

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Hledáme ideálně kolegu s praxí v zelenině. Ale máme zájem i o šikovné absolventy. Velmi důležitý je zájem o agronomii.

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Zemědělská společnost 1500 hektarů u Poděbrad. Zelenina pod závlahou 200 hektarů s potenciálem dalšího růstu. Silný akcionář (Český fond půdy www.fondpudy.cz ) vlastnící v Polabí 6 tisíc hektarů pozemků.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4418331  Datum zveřejnění: 7.9.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac