Traktorista - pracovník RV

Zemědělský svaz ČR

Místo práce
Popelín, Popelín, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
20 000 - 30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zemědělský svaz ČR hledá pro svého člena Zemědělské družstvo Popelín kolegu na pozici Traktorista – pracovník RV.
Máte rád české potraviny a není vám lhostejná budoucnost českého zemědělství? Pojďte pracovat k nám.
Co vás čeká:
• obsluha zemědělských a speciálních strojů, jejich údržba a drobné opravy
• budete se podílet na pěstování kvalitních sadbových a konzumních brambor a dalších zemědělských komodit pro využití v potravinářském průmyslu

Zaměstnanecké výhody, benefity

• základní měsíční plat 20 000 Kč + osobní ohodnocení dle reálně odvedené práce – průměrně si tak můžete vydělat 30 000,- Kč měsíčně
• pravidelná každoroční valorizace mezd
• příspěvek na stravování
• výhodný mobilní tarif
• příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění
• možnost služebního bytu
• zvýhodněný nákup pěstovaných komodit
• možnost profesního rozvoje: školení, vzdělávací kurzy
• masáže zdarma nebo příspěvek na tábor pro děti
• zázemí stabilní společnosti
• nástup ihned

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Vzdělání v oboru

Zemědělství

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• ŘP skupiny T a B, případně C je výhodou
• svářečský nebo strojní průkaz výhodou
• odpovědný a samostatný přístup k práci
• manuální zručnost
• časová flexibilita

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Zemědělský svaz ČR sdružuje aktuálně přes tisíc členů – zemědělských podniků, které hospodaří na cca 1/3 užívané zemědělské půdy. Zemědělský svaz ČR usiluje o rozvoj zemědělství a venkova a prosazuje zájmy svých členů v oblasti zemědělské produkce a odbytu. Pomáhá zemědělcům v rozvoji podnikatelských aktivit a poskytuje služby, vzdělávání, poradenský a právní servis. Více informací naleznete na www.zscr.cz
ID: 3856940  Datum zveřejnění: 27.1.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 20 000 Kč/měsíc