Náborář řidičů kamionové dopravy s NJ Německo

Zero-Maxx GmbH

Místo práce
Německo

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

ZERO-MAXX GmbH německá personální společnost specializující se na zajišťování pracovních míst v oblasti transportu/dopravy, přijme přímo do svého interního týmu spolehlivého, dynamického a loajálního pracovníka na pozici: náborář řidičů kamionové dopravy

Náplň práce:
- recruiting
- nepřetržitý nábor a vyhledávání řidičů kamionové dopravy z ČR a SR
- testování úrovně komunikace německého jazyka
- výběr pasujících kandidátů a následné obsazování volných tras
- zpracovávání profilů uchazečů do německého jazyka, vedení databáze kandidátů
- příjem nových zaměstnanců

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
- německá pracovní smlouva
- velmi lukrativní platové ohodnocení
- základní plat 1600 EUR čistého měs. při daňové třídě 1 + nadstandartní PROVIZE za odvodený pracovní výkon extra k základnímu platu (výše provize je neomezená)
- 44 EUR čistého měs. příspěvek na dojíždění
- Weihnachtsgeld, Urlaubsgeld
- možnost vyřízení státních příspěvků Kindergeld
- náklady na ubytování hradí v plné výši firma
- dlouhodobé a perspektivní zaměstnání v německé společnosti
- dobrý kolektiv, profesionální přístup a příjemné pracovní prostředí

Informace o náboru

Zajímavá pracovní příležitost !!! Preferujeme zaměstnace se záměrem pracovat dlouhodobě v Německu.

Pracovní místo doporučujeme pro uchazeče s předchozí praxí náboru zaměstnanců, personalistu, disponenta dopravy, a nebo zkušeného řidiče kamionové dopravy s komunikativní znalostí NJ.

Lokalita práce: Landshut- Essenbach (Bavorsko)

Nástup IHNED.

Pokud se pro naši nabídku rozhodnete, zašlete nám Váš životopis v německém jazyce na emailovou adresu: [email protected]

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zprostředkování práce a personální poradenství

Zero-Maxx GmbH Internationaler Personalservice

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Pokročilý (C1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Profil uchazeče:
- německý jazyk aktivně
- zkušenosti v oblasti transportu/ dopravy nebo praxe v personalistice výhodou
- velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
- loajalita, odolnost vůči stresu, časová flexibilita, pečlivost
- energičnost, dynamika, pohotové jednání a rychlé rozhodování
- PC znalosti (Word, Excel, Outlook)
- ŘP B, osobní vozidlo k dojíždění do zaměstnání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 3171183  Datum zveřejnění: 9.10.2017