Řidič C+E Německo dálkové trasy 2100- 2500 Eur čistého

Zero-Maxx GmbH

Místo práce
Německo
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou
Nabízený plat (hrubého)
2700

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Personální německá společnost Zero-Maxx GmbH se sídlem u Landshutu hledá řidiče kamionové dopravy C+ E pro pracovní nasazení v Bavorsku a dále v regionu Dresden a Leipzig. Jedná se o významné německé spediční a transportní firmy.

Garantujeme „převzetí na přímo“ naším klientem a to hned po uplynutí doby 3 měsíců !!!

- Čistá mzda po převzetí 2100 EUR- 2500 EUR při daňové třídě 1 fixně domluvená a garantovaná
- Jedná se o pravidelné dálkové vnitrostátní trasy převázně na návěsech
- Po uplynutí 3 měsíců pracovního nasazení možný pracovní systém na intervaly 3 týdny práce/1 týden volna
- Ubytování zdarma je dle potřeby zajištěna v místě pracoviště

- Atraktivní mzda zvyšujíce se každým měsícem z důvodu budoucího převzetí
- Německá pracovní smlouva
- Navazující německá pracovní smlouva přímo s danou transportní firmou/spedicí
- Kompletní pojištění v Německu a s tím spojené výhody

Využijte jedinečné šance a kontaktujte nás ještě dnes. Nabídka je vhodná i pro řidiče bez němčiny
Nástup možný ihned a dle aktuální nabídky volných tras.

Kontaktní osoba:
Pan Věroslav Giňa
+49 151 171 12853 a nebo
+420 775 526 428 stačí prozvonit zavoláme zpět (hovoříme česky)

Zaměstnanecké výhody, benefity

Informace o náboru

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

31.1.2018 (zbývá ještě 10 dnů)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Internationaler Personalservice

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Řidičský průkaz

B, C, E

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Zero-Maxx GmbH Internationaler Personalservice

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců

Oskar-von-Miller Str. 3a