Freelancer- náborář s NJ pro německou personální společnost

Zero-Maxx GmbH

Místo práce
Oskar von Miller Str. 3a, 84051, Essenbach, Německo
Druh pracovního poměru
živnost
Termín nástupu
01.02.2018

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

ZERO-MAXX GmbH německá personální společnost se sídlem u Landshutu hledá pro posíléní svého týmu náboráře – freelancary na externí spolupráci s živnostenským listem.

Jedná se o nábor řidičů kamionové dopravy C+E z ČR a SK.

Freelancer bude zajišťovat komplexní náborový proces a vybírat pasující uchazeče na aktuální pracovní nabídky v Německu.

Komunikace s naši peronální agenturou probíhá pouze v německém jazyce.

Pokud se pro naši nabídku rozhodnete, zašlete nám Váš životopis v německém jazyce. Životopisy v českém jazyce nebudou akceptovány.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
- dlohodobou spolupráci s naší německou personální firmou
- zajímavé finanční ohodnocení na bázi provize z dosažených výsledků

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Německá personální společnost specializující se na zajišťování pracovních míst v oblasti transportu a logistiky.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Pokročilý (C1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
- živnostenský list
- německý jazyk na aktivní úrovni
- dlouhodobé zkušenosti s náborem uchazečů podmínkou
- freelencer s aktivní databází uchazečů vítán
- velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
- rychlé a pohotové jednání
- loajalita

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Zero-Maxx GmbH Internationaler Personalservice

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 3258984  Datum zveřejnění: 2.1.2018