Řidič C+E Leipzig 1700- 2200EUR čistého německá smlouva

Zero-Maxx GmbH

Místo práce
Německo
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Německá personální společnost Zero-Maxx GmbH hledá řidiče kamionové dopravy C+E pro pracovní nasazení na dálkových trasách v LEIPZIG.

Nástup IHNED.

Popis práce:
- dálkové vnitrostátní trasy na plachtových návěsech
- spaní v kamionu, práce od pondělí do pátku
- kamiony značky DAF

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
- stabilní a perspektivní práci u německé transportní firmy
- atraktivní mzdu
- německá pracovní smlouva
- kompletní pojištění v Německu a s tím spojené výhody (Urlaubsgeld, Weihnachtsgeld, Kindergeld atd.)
- bez vlastního nakládání

Informace o náboru

Informace o mzdě a budoucím převzetí:
- mzda okolo 1700- 2200EUR čistého dle kvalifikace řidiče a úrovně komunikace němčiny
- „převzetí na přímo“ naším klientem a to hned po uplynutí doby 6 měsíců !!!

Využijte jedinečné šance a kontaktujte nás ještě dnes.

Kontaktní osoba:
Paní Handrejchová Zuzana
Email: [email protected]
Mobil: +49 151 171 12853 a nebo
+420 775 526 428 stačí prozvonit zavolám zpět

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Zero-Maxx GmbH Internationaler Personalservice

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Řidičský průkaz

B, C, E

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
- ŘP C+E, profesní průkaz, digitální kartu
- německý jazyk není podmínkou
- praxe min. 2 roky na kamionové dopravě
- aktivní přístup k práci, zodpovědnost, spolehlivost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 3338431  Datum zveřejnění: 19.4.2018