Disponet dopravy/disponent v terénu s NJ, PJ Německo Landshut

Zero-Maxx GmbH

Místo práce
Německo
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

ZERO-MAXX GmbH německá personální společnost specializující se na zajišťování pracovních míst v oblasti transportu/dopravy, přijme pro posílení svého interního týmu spolehlivého, dynamického a loajálního pracovníka na pozici: "disponet dopravy/disponent v terénu s NJ a PJ"

Disponent bude mít v kompetenci následují náplň práce:
1. příjem nových řidičů kamionové dopravy ze Slovenska, ČR a Polska
2. práci v terénu
- výjezdy k našim klientům- tzn. k německým transportním firmám a spedicím
- zde má disponent v kompetenci uvedení a předání nového zaměstnance- řidiče kamionové dopravy klientovi
- disponent se stará o celkové zajištění podepsání pracovních dokumentů a následně asistuje při nástupu nového zaměstnace u klienta až po jeho předání
3. administrativa a dispo
- disponent je nápomocen řidičům bez znalostí němčiny po celou dobu jejich pracovního zapojení u naší firmy
- kontakt s něm. transportními firmami a disponování řidičů bez německého jazyka
- vedení běžné administravy (načítání digitálních karet, kontrola pracovních výkazů atd.)
- řesení problematiky

Zajímavá a perspektivní pracovní příležitost. Preferujeme zaměstnace se záměrem pracovat dlouhodobě v Německu.

Nástup je možný ihned.

Lokalita práce: Landshut- Essenbach (Bavorsko), Oskar von Miller Str. 3a, 84051 Essenbach

Pokud se pro naši nabídku rozhodnete, zašlete nám Váš životopis v německém jazyce.

Kontaktní osoba:
Paní Zdenka Ackermann
Email: [email protected]
Mobil: +49 151 4266 8805

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
- německou pracovní smlouvu a s tím spojené výhody
- nástupní plat 1600EUR čistého měs.
- Urlaubsgeld, Weihnachtsgeld
- zajištění ubytování
- náklady na ubytování hradí v plné výši firma
- perspektivní a stabilní zázemí německé společnosti
- příjemné pracovní prostředí a dobrý kolektiv
- rozmanitost pracovní náplně

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Zero-Maxx GmbH Internationaler Personalservice

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1) a Polský jazyk - Začátečník (A2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Profil uchazeče:
- praxi v oblasti dispa podmínkou
- německý jazyk na komunikativní úrovni
- polský jazyk na základní komunikativní úrovni
- velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
- příjemné vystupování a projev
- loajalita, odolnost vůči stresu, časová flexibilita, pečlivost
- energičnost, dynamika, pohotové jednání a rychlé rozhodování
- PC znalosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 3344301  Datum zveřejnění: 25.3.2018