Náborář řidičů kamionové dopravy s NJ 2000EUR čistého + prémie

Zero-Maxx GmbH

Místo práce
Německo
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

ZERO-MAXX GmbH německá personální společnost specializující se na zajišťování
pracovních míst v oblasti transportu/dopravy, přijme přímo do svého interního týmu spolehlivého, dynamického a loajálního pracovníka na pozici: náborář řidičů kamionové dopravy.

Náplň práce:
- recruiting- nepřetržitý nábor personálu
- vyhledávání a získávání řidičů kamionové dopravy z ČR a SR
- inzerce aktuálních nabídek na pracovních portálech
- testování úrovně komunikace německého jazyka
- získávánú uchazečů, výběr pasujících kandidátů a následné obsazování volných tras
- zpracovávání profilů řidičů do německého jazyka, vedení databáze kandidátů
- příjem nových zaměstnanců
- vedení firemního profilu na Facebooku

Zajímavá a perspektivní pracovní příležitost. Preferujeme zaměstnace se záměrem pracovat dlouhodobě v Německu.

Lokalita práce: Landshut- Essenbach (Bavorsko), Oskar von Miller Str. 3a, 84051 Essenbach

Nástup IHNED.

Pokud máte o nabídku zájem, zašlete nám Váš životopis v německém jazyce na email. adresu [email protected]

Kontaktní osoba:
Paní Zdenka Ackermann
Tel.: +49 15142 6688 05

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
- perspektivní a stabilní zázemí německé společnosti
- zajímavou práci v dynamickém týmu
- německou pracovní smlouvu a s tím spojené výhody
- nástupní plat 2000EUR čistého měs. + atraktivní prémie závislá
na dosažených výsledcích (výše měsíční prémie není limitovaná)
- prémie je 50EUR za získaného zaměstnance (příklad: 20 získaných zaměstnaců za měsíc → tzn. 50EUR x 20 → výše prémie k platu bude 1000EUR
- Urlaubsgeld, Weihnachtsgeld
- příjemné pracovní prostředí

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Personální německá společnost ZERO-MAXX GmbH specializující se na zajišťování pracovních míst v oblasti transportu a logistiky.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Profil uchazeče:
- německý jazyk na velmi dobré komunikativní úrovni
- zkušenosti s náborem uchazečů a praxe v personalistice min. 3 roky PODMÍNKOU
- velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
- příjemné vystupování a projev
- loajalita, odolnost vůči stresu, časová flexibilita, pečlivost
- energičnost, dynamika, pohotové jednání a rychlé rozhodování
- PC znalosti (Word, Excel, Outlook)
- znalost a dobrá orientace na Facebooku

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Zero-Maxx GmbH Internationaler Personalservice

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 3391721  Datum zveřejnění: 16.5.2018