Řidič C+E Německo 1800€-2300€ čistého nástup leden/únor

Zero-Maxx GmbH

Místo práce
Německo
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Personální německá společnost Zero-Maxx GmbH se sídlem u Landshutu hledá spolehlivé řidiče C+E pro pracovní nasazení v Německu.

V lednu a únoru 2019 budeme přijímat větší množství řidičů C+E. Bude se jednat zejména o dálké a linkové regionální trasy po Německu s pracovním intervalem od pondělí do pátku.

Pracovní lokality: zejména Bavorsko (Nürnberg, Landshut, München, Augsburg, Schweinfurth, Ansbach a okolí), dále pak oblíbená oblast Dresden a Leipzig.

Nabízíme německou pracovní smlouvu, kompletní pojištění a hned po uplynutí zkušební doby práce PŘÍMO pod danou německou transportní firmou či spedicí...

Máte zájem? Neváhejte a kontaktujte nás ještě dnes na mobilním čísle +49 174 282 3707 a nebo pošlete SMS s Vaším kontaktem na číslo +420 775 526 428, zavoláme Vám zpět.

Kontaktní osoba:
Pan Tomáš Komárek
Email: [email protected]
Mobil: +49 174 282 3707, +420 775 526 428

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Zero-Maxx GmbH Internationaler Personalservice

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Úplný začátečník (A1)

Řidičský průkaz

B, C, E

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 3558235  Datum zveřejnění: 11.12.2018