Projektant elektro MAR – Basic design EIC

Zeta CZ s.r.o.

Místo práce
Vídeňská, Brno-střed, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Projektové a elektrotechnické zpracování projektů v technologických procesech

Koncepce a základní návrh procesních a automatizačních systémů
Vypracování zadávací dokumentace pro naše dodavatele
Podpora a monitorování našich klientů a / nebo dodavatelů během fáze realizace
Dokončení a koordinace dílčího projektu EIC pro účely klienta a firmy
Schémata zkušebních obvodů
Rozváděče a elektrické instalace
Vývoj projektu

Technická normalizace a vývoj konceptů
Školení zaměstnanců
Technické zhodnocení finalizovaných projektů v oblasti optimalizace vnitřních procesů
Rozhraní k technickým oddělením

Koordinace mezi odděleními programování softwaru, kontrukce a výroby
Spolupráce s oddělením prodeje a servisu

Výběr a vedení dodavatelů elektro

Zaměstnanecké výhody, benefity

Různá práce v interdisciplinárním mezinárodním projektovém týmu
Možnost rozvoje
5 týdnů dovolené
Zahraniční pracovní cesty
Platové ohodnocení dle zkušenosti
Flexibilní pracovní doba
Jazykové kurzy
Stravenkový paušál, voda, káva na pracovišti.
Flexi pasy
Zajistime prezkoušení dle platné legislatívy

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Elektro

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Komunikační schopnosti.
Vysoká míra povědomí o kvalitě.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jádro činnosti firmy Zeta je plánování, výroba, automatizace, montáž a kvalifikace klíčových technologických zařízení pro farmaceutické firmy.
S našimi službami a výrobky jsme pro naše zákazníky v oblasti biotechnologií a farmaceutického průmyslu aktivní na mezinárodni úrovni.
Naše mateřská firma je v Rakousku a naši kolegové v Brně jsou v denním kontaktu s kolegy v centrále i ostatních pobočkách.
ID: 4166813  Datum zveřejnění: 20.9.2022