PLC programátor

Zeta CZ s.r.o.

Místo práce
Vídeňská, Brno-jih, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
15.1.2023
Mzdové podmínky (brutto)
Plat dle znalosti a zkušenosti.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Programování, uvedení do provozu automatizačních systémů (zaměřených na Siemens Simatic)
systémy HMI / SCADA (WinCC, WinCC Flexible, portál TIA, PCS 7, DeltaV)
Spolupráce na interních projektech:
• Tvorba technických norem
• Spolupráce při vývoji vnitřních procesů
• Školení interních zaměstnanců a zákazníků

Zaměstnanecké výhody, benefity

Prestižní obor s dlouhodobou perspektivou zaměstnání, mezinárodní tým pracovníků
Součástí naší práce je také oživení u koncového zákazníka, počítejte s krátkodobými výjezdy do zahraničí
Zařízení postavíme a otestujeme v naší dílně, včetně SW
Programátoři PLC přímo spolupracují s technology, kteří procesu opravdu rozumí
Flexibilní pracovní doba
Platové ohodnocení dle zkušenosti
Zaškolení, efektivní začlenění do týmu
Jazykové kurzy
Flexi pasy
Stravenkový paušál, občerstvení na pracovišti (voda, káva)

Informace o náboru

Jestli něco z nahoře uvedeného neumíte, pokusíme se společně to změnit a naučit Vás to!

Žádost zašlete přes web:

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

Simatic S7 / WinCC / PCS7 - Mírně pokročilý
Microsoft Office - Mírně pokročilý

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jádro činnosti firmy Zeta je plánování, výroba, automatizace, montáž a kvalifikace klíčových technologických zařízení pro farmaceutické firmy.
S našimi službami a výrobky jsme pro naše zákazníky v oblasti biotechnologií a farmaceutického průmyslu aktivní na mezinárodni úrovni.
Naše mateřská firma je v Rakousku a naši kolegové v Brně jsou v denním kontaktu s kolegy v centrále i ostatních pobočkách.
ID: 4424549  Datum zveřejnění: 13.9.2022