Reagujte bez životopisu

Elektrikář na turnusové směny

ZETOR TRACTORS a.s

Místo práce
Trnkova 111, Brno-Líšeň, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
25 000 - 45 000 Kč/měsícmzda včetně všech příplatků a přesčasů je průměrně 35-45.000Kč hrubého/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vaše práce
obsluha strojů a zařízení, - jedná se o provoz Kalírny
preventivní prohlídky zařízení
měření a vyhodnocování parametrů zařízení, diagnostika závad
opravy stojů a zařízení, jejich kontrola a přezkoušení
vedení příslušné provozní dokumentace
12hod. turnusové směny (krátký/dlouhý týden)

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme
odpovídající mzdové ohodnocení a balíček benefitů
perspektivu dlouhodobé spolupráce
5 týdnů dovolené
příspěvek 1000 Kč na penzijní nebo životní pojištění, popřípadě do systému BenefitPlus
dotované závodní stravování
zvýhodněné telefonní tarify i pro rodinné příslušníky
kartu Multisport

Informace o náboru

SOU/SOŠ technického zaměření
zkušenosti na obdobné pozici velkou výhodou
min. vyhl. 50/78 Sb., §5 (nabízíme možnost rozšíření)
orientace v technické dokumentaci
manuální zručnost, ochota učit se novým věcem, samostatnost
ochota pracovat na 12hod. turnusové směny
uživatelská znalost práce s PC (MS Office)
zkušenosti s obsluhou VZV výhodou

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Ostatní znalosti

vyhláška 50 - Základy

Praxe na pozici/v oblasti

praxe výhodou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Od zahájení výroby traktorů značky Zetor v roce 1946 bylo vyrobeno více než 1,2 milionu kusů, přičemž většina byla exportována do 90-ti zemí světa. Pro dosažení dalších cílů v budoucnu potřebujeme nejen naše dlouholeté know-how, hlavně ale také spokojené a loajální zaměstnance.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 4154637  Datum zveřejnění: 25.4.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 25 000 Kč/měsíc