Reagujte bez životopisu

Montážní dělník/ce - jednosměnný provoz

ZETOR TRACTORS a.s

Místo práce
Trnkova 111, Brno-Líšeň, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dle dohody
Mzdové podmínky (brutto)
Od 20 000 Kč/měsícmzda se odvíjí dle zaučení na jednotlivé montážní pozice

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

práce dle předpisu na montážní lince traktorů
odpovědnost za kvalitu odvedené práce
dodržování technologických i bezpečnostních postupů

Zaměstnanecké výhody, benefity

jednosměnný provoz - ranní směna: 6-14 hod.
5 týdnů dovolené
příspěvek 800 Kč na penzijní nebo životní pojištění, popřípadě do systému BenefitPlus
dotované závodní stravování
zvýhodněné telefonní tarify i pro rodinné příslušníky
kartu Multisport
mzda závislá podle naučených pracovních pozic

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

praxe na montážní pozici ve výrobní společnosti VÝHODOU
ochota učit se novým věcem, ochota pracovat občas přesčas
manuální zručnost, samostatnost
spolehlivost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Od zahájení výroby traktorů značky Zetor v roce 1946 bylo vyrobeno více než 1,2 milionu kusů, přičemž většina byla exportována do 90-ti zemí světa. Pro dosažení dalších cílů v budoucnu potřebujeme nejen naše dlouholeté know-how, hlavně ale také spokojené a loajální zaměstnance.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 4182224  Datum zveřejnění: 14.10.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 20 000 Kč/měsíc