Kuchař/kuchařka

ZM-Tech s.r.o.

Místo práce
Resort Sněžné, Sněžné, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
1. 7. 2019
Mzdové podmínky (brutto)
25 000 - 30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Příprava snídaní formou bufetu a večeří formou menu.
Příprava minutkového menu – À la carte.
Příležitostná příprava oslav, svateb a konferencí.
Dodržování hygienických norem.
Povinnost účastnit se všech školení a tréninků nezbytně nutných k výkonu práce.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Zajímavé finanční ohodnocení.
Proplácení přesčasů a příplatky za práci o víkendu a ve svátcích.
Motivační odměny v rámci měsíčních výsledků.
Účast na gastronomických seminářích.
Příspěvek na stravování.
V případě potřeby možnost ubytování zdarma.
Součástí přijímacího řízení je možnost zaškolení profesionálním týmem kuchařů hotelu Tomášov****.

Informace o náboru

Práce v nově zrekonstruované restauraci resortu Sněžné. Kuchyně vybavená multifunkční pánví a dalšími moderními technologiemi.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Středoškolské vzdělání nebo vyučení v oboru.
Praxe v oboru min. 2 roky.
Aktivní zájem o tradiční i moderní gastronomii.
Pozitivní přístup k práci a zvládání stresových situací.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

hostinská činnost
výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
distribuce léčivých přípravků
lékárna základního typu
prodej kvasného lihu, konzumního lihu a lihovin
ID: 3668695  Datum zveřejnění: 15.5.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25 000 - 30 000 Kč/měsíc