Skladník & Skladnice

ZOOT a.s.

Místo práce
Černokostelecká 2246, 251 01 Říčany-Praha 22, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
01.07.2018
Mzdové podmínky (brutto)
19 000 - 32 500

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

ZOOTí sklad je jedna velká šatní skříň, která obléká Česko, Slovensko a Rumunsko. Má v sobě přes 500 000 kousků. Šaty, které ráno zabalíme, může už odpoledne jejich nová majitelka vytáhnout na rande. Ať už v Praze, Ostravě nebo Bratislavě.

Věříme, že oblečení je jedna z malých radostí, kterou si občas můžeme udělat všichni – ať už je to fajn tričko s provokativním nápisem, pohodlné džíny nebo šaty, které z vás udělají hvězdu večera. Chcete šířit tyhle malé radosti s námi? Jste náš člověk!

Jak vypadá práce v ZOOTím šatníku?
Příjem, vybalování, pickování a expedice módních kousků, doplňků a designových lahůdek.

Na formality se u nás nehraje. Tykání a přátelská atmosféra je samozřejmostí. Pohodová parta a dobré vztahy jsou pro nás základ.

Znáte takové to kancelářské fňukání na bolavá záda? Tak to u nás nehrozí. Denně nachodíte klidně i pár kilometrů, takže ušetříte za permici do fitka. Práce ale není těžká – pracujete jen s oblečením a to zas tolik neváží.

Dámy, vám budou procházet pod rukama ty úplně nejnovější módní kousky. A pánové, vy můžete balit holky slevou na ZOOT.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Férový plat a jednání – snažíme se kolegy posílat domů včas a když se to nepodaří, přesčasy proplácíme
- Pohodový přístup, vstřícnost a otevřenost
- 30% zaměstnaneckou slevu na celý nezlevněný sortiment
- Na vlčí hlad tu máme stravenky, na letní vedro zmrzku, na zvládání extra náporu energy drinky

Přidejte se k nám a vydělávejte i víc než 27 000 Kč měsíčně. Za nadstandardní výkon a produktivitu Vás oceníme až 15 000 Kč nad rámec fixního platu.

Individuální dosažené výsledky jsou transparentní a k dispozici po každé směně.
Když budete chtít pracovat víc, přesčasy vám proplatíme na konci měsíce včetně příplatků.
V sezóně vyhlašujeme vysoké extra příplatky.
Chceme na vašem růstu pracovat s vámi – jen letos jsme 10 % skladníků posunuli na pozice vedoucích týmů nebo oddělení.

Líbí se vám to?
Nastoupit můžete hned. Jsme v Říčanech.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) nebo Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Nejsme obyčejný sklad, jsme ZOOTí sklad!
Na vykání si moc nepotrpíme a negativně naladění lidé u nás moc dlouho nevydrží. Všichni se určitě shodneme, že nejdůležitější pro dobrou práci je správný kolektiv a proto si na tom zakládáme. U nás nejsou zaměstnanci jen čísla, u nás jsou součástí přátelského a pohodového kolektivu a proto můžeme společně táhnout za jeden provaz.
A co je úplně nejlepší? Dámy, pracujete v největším šatníku ever a pánové? Vy můžete třeba balit holky na skvělou slevu ZOOTích outfitů, kterou u nás mají všichni zaměstnanci!
ID: 3412592  Datum zveřejnění: 6.6.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 19 000 - 32 500