Senior Sales Representative pre Českú Republiku

Zooza s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
30 000 - 40 000 Kč/mesiacmesačná variabilná zložka odvíjajúca sa od počtu dohodnutých online stretnutí + integrovaných klientov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dokázať osloviť správny projekt v správnom čase.
Mať prehľad o trhu, mať kontakty, budovať si databázu.
Byť majstrom v oblasti, hľadať spôsoby ako budovať trhy CEE.
Byť neodolateľná/ý, presvedčivá/ý a rozhodná/ý.
Mať v rukáve vždy o jeden argument navyše.
Vedieť ukázať klientovi možnosti využitia platformy pre jeho projekt, zaujímať sa o jeho fungovanie a ušiť konverzáciu na jeho konkrétne potreby.
Mať rád osobný rast a rast celej spoločnosti cez učenie jeden druhého, cez pravidelné kurzy a rozvojové aktivity.

Takto si predstavujeme nášho ideálneho Sales človeka.

Agenda:
Viesť, aktualizovať a rozvíjať zrozumiteľnú databázu kontaktov
Robiť telefonický prieskum trhu, mať prehľad o relevantných projektoch na trhu
Byť prvým kontaktom, reprezentovať platformu Zooza na trhu pre potenciálnych klientov a nadväzovať vzťahy
Oslovovať potenciálov a dohadovať prezentačné online stretnutie
Pravidelný tracking a reporting činnosti a starostí aj časohodiny

KPIs:
Minimalne 400 obvolanych kontaktov z databázy mesačne
Počet dohodnutých stretnutí mesačne
Počet inštalácii na weboch klienta

Podmienky:
Živnosť
Práca z domu - remote
Nástup ASAP

Ak je čeština tvoj materinský jazyk, poznáš trh, rád buduješ vzťahy s klientami, nebojíš sa komunikovať a svojimi obchodnými skúsenosťami môžeš obohatiť náš tím, neváhaj sa nám ozvať a poslať svoj životopis.

Čo ponúkame:
Byť súčasťou projektu, ktorý zmení trajektóriu vzdelávania vo svete
Osobný rozvoj
Podpora osobného rozvoja
Možnosť spoznať úspešné rozvojové projekty a ľudí za nimi
Pravidelná rozumná odmena + variabilná zložka
Potenciálny podiel na equity projektu a podiel na spoločnom úspechu spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

komunikačné zručnosti - Pokročilý
predajné zručnosti - Pokročilý
CRM (Customer Relationship Management) - Základy
Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Obchod, Marketing, B2B

Aké zručnosti očakávame:
Byť v súlade s víziou nášho projektu
Nebáť sa otvoriť sa, komunikovať
Ochota učiť sa
Mať predchádzajúce skúsenosti s predajom
český jazyk podmienkou
a všetko ostatné je vítané

Milujeme osobný rozvoj, lektorov a projekty, ktoré kvalitou prevyšujú priemer.
Preto sme sa rozhodli vytvoriť platformu Zooza, ktorá dokáže celý proces prihlasovania, správy a komunikácie medzi organizátormi a klientami uľahčiť.

Spoznávame mnohé projekty a ľudí, ktorí prinášajú na trh obrovskú zmenu a príležitosť mať krajší a bohatší život.
Rozhodli sme sa urobiť pre nich viac, podporovať ich a šíriť ich dobrú zvesť aj cez platformu Zooza.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4543463  Datum zveřejnění: 22.3.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/mesiac