Administrativní podpora projektů základní školy

Heřmánek Praha, základní škola a gymnázium

Místo práce
Rajmonova 1199, Praha 8-Kobylisy, Česko
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek
Termín nástupu
dle dohody

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Asistent/ka koordinátora projektu na 0,4 úvazek. Spolu s ním se přímo podílí na základní obsahové realizaci a naplnění cílů projektu se všemi cílovými skupinami a zastupuje ho v hlavních činnostech v případě jeho nepřítomnosti. Hlavní úkol spočívá v evaluaci výstupů jednotlivých aktivit úkolů. Aktivně se věnuje rozhovorům a sbírání zpětných vazeb od učitelů a zástupců žákovského parlamentu. Ve spolupráci s učiteli koordinuje výběr vhodných seminářů, exkurze, vyhodnocování akcí a návrh zlepšení. Komunikuje své aktuální úkoly zejména s koordinátorem projektu, asistuje při náročnějších programech vedoucím v odborných týmech žákovského parlamentu. Pořizuje také záznamy, fotografie a společně s koordinátorem vyhodnocuje přínos a fungování jednotlivým aktivit projektu. Aktivní spolupráce se pak předpokládá zejména s učiteli a dalšími pracovníky školy, aktivně připraví a zkoordinuje obsahovou náplň pro adaptační pobyty žákovského parlamentu i teambuildingovou akci pro učitele a vedení školy.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Do budoucna možnost zvýšení úvazku o další administrativní činnosti.
V rámci vzdělávacích aktivit nabízíme příležitost získání znalostí z oblasti realizace grantových řízení.
Možnost zaměstnaneckého stravování.

Informace o náboru

Prosíme zájemce, aby zasílali své životopisy na kontaktní mailovou adresu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

zodpovědnost, flexibilita, proaktivní přístup, schopnost spolupracovat a dobře komunikovat v rámci týmu, organizační schopnosti, ochota učit se nové věci

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Soukromé gymnázium , u metra Kobylisy

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců
ID: 3250748  Datum zveřejnění: 13.12.2021