Učitel - učitelka český jazyk 5., 6. a 7. třída Praha Ládví

Heřmánek Praha, základní škola a gymnázium

Rajmonova 1199/4, 182 00 Praha 8 Ládví, Praha, Hlavní město Praha
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády), internship, stáž
Termín nástupu
22.04.2018
Mzdové podmínky (brutto)
28 000,--

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme učitele českého jazyka pro pro 6. třídu, pro 7. třídu - celkem 14 hodin, zástup za nemocnou učitelku. Je možné i na částečné úvazky.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Vyjímečné platové ohodnocení . Vhodné i pro studenta a absolventa. Možnost rozdělit úvazek na dva menší. Malý třídní kolektiv, třída - jedna třída 4 žáci, další dvě třídy 8 žáků. , dobře spolupracující žáci.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

český jazyk

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Soukromé gymnázium , u metra Kobylisy

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců
ID: 3360364  Datum zveřejnění: 12.4.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 28 000,--