Učitel - učitelka malé soukromé školy

ZŠ a MŠ Heřmánek

Místo práce
Rajmonova, Praha 8-Kobylisy, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády), internship, stáž
Termín nástupu
19.08.2018
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny
24 000 - 30 000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme kolegu do týmu učení v malé soukromé škole, jako učitele kmenové třídy prvního stupně a učitele matematiky. Ve škole se uplatní učitel, který rád učí, rád tráví čas s dětmi a zajímá ho, jak učit zajímavě a co nejlépe dětem přiblížit obsah učení.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

učitel 1. stupně, speciální pedagog, učitel matematiky Hmat

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Soukromá základní škola nabízející malý počet žáků ve třídách, individuální přístup a vedení žáků ke spolupráci, zájem o obor.

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců

Adresa společnosti

ZŠ Heřmánek
Rajmonova 1199
18200 Praha 8
ID: 3415312   Datum zveřejnění: 8.6.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   24 000 - 30 000