Reagujte bez životopisu

Třídní učitel třídy - 4. třídy

ZŠ a MŠ Heřmánek

Místo práce
Ládví, Praha 8, Česko
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek
Termín nástupu
24. srpna 2020
Mzdové podmínky (brutto)
12 000 - 20 000 Kč/měsícJedná se o mzdu za poloviční úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nabízíme skvělou práci třídního učitele v 4. třídě soukromé školy, která má 11 žáků ve třídě (převážně dívek). Tento učitel bude vyučovat některé předměty ve třídě ve spolupráci s ostatními kolegy, bude první půlrok zástupce současného třídního, který mu pomalu bude třídu předávat.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Ideální pozice pro začínajícího učitele, který například ještě dokončuje pedagogickou fakultu a hledá možnost částečného úvazku a také dobré praxe a v budoucnu by měl zájem se zapojit do týmu učitelů. Vhodné i pro učitele jiných aprobací než 1. stupně oceníme učitele přírodopisu se zaměřením na 4. a 5. třídu, učitele českého jazyka a matematiky.

Informace o náboru

Prosím zasílejte životopis na [email protected]

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

pedagogika pro 1. stupeň základní školy

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Soukromá základní škola nabízející malý počet žáků ve třídách, individuální přístup a vedení žáků ke spolupráci, zájem o obor.

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců

Adresa společnosti

ZŠ Heřmánek
Rajmonova 1199
18200 Praha 8
ID: 3926179  Datum zveřejnění: 18.6.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 12 000 Kč/měsíc