Obsluha CNC (15 dnů volna v měsíci)

CZ LOKO, a.s.

Místo práce
Česká Třebová, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
01.12.2018
Mzdové podmínky (brutto)
28000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Rutinní a nudná práce práce v automotive firmě Vás neláká? Rádi byste pracovali jiným stylem práce a naučili jste se něco nového? Pojďte s námi vyrábět lokomotivy!

Máme pro Vás zajímavou pracovní nabídku na pozici CNC obráběč!

Neváhejte a obraťte se na nás. Vyrábět lokomotivy je zábava!

CNC obráběč - mzda od 28.000 Kč + náborový příspěvek 15.000, 15 dnů v měsíci volno"

Hledáme uchazeče s praxí na CNC, případně šikovné absolventy z oboru.

Zaměstnanecké výhody, benefity

náborový příspěvek 15.000,-
práce na 12-ky, 15 dnů volna v měsíci
13. mzda
školkovné 500 Kč/měs.
příspěvky na stravování/stravenky Sodexo
zvláštní placené volno 6 dnů/rok
příspěvky na ŽP nebo PP
poukázky Edenred (500,- Kč za 1/2 rok)
pro zaměstnance ze Slovenska ubytování zdarma
odborné a rozvojové vzdělávání zdarma

Informace o náboru

Nabídka je vhodná pro šikovné absolventy z oboru, nebo uchazeče s praxí na CNC.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

CZ LOKO, a.s. je předním výrobcem lokomotiv a speciálních drážních vozidel.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 3525443  Dátum zverejnenia: 26.10.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 28000