SW developer – C/C++

cz.MicroNova s.r.o.

Místo práce
Jablonec nad Nisou, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
05/2019
Mzdové podmínky (brutto)
45 000 - 55 000 Kč/měsíc45 000 - 55 000 CZK

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- spolupodílení se na vývoji HIL/SIL/XIL platformy NovaCarts
- vývoj realtime systémů pod operačním systémem Linux
- komplexní analýza, implementace a test nových funkcí do naší platformy NovaCarts
- napojení core funkcí na definovaná HW/SW rozhraní
- implementace na všech úrovních systému – ovladače, komunikační protokoly,
uživatelská rozhraní
- spolupráce v mezinárodním týmu

Zaměstnanecké výhody, benefity

samostatná práce na inovativních projektech s nejmodernějšími technologiemi
nadstandartní platové podmínky
možnost práce z domova
bezplatné jazykové kurzy
flexibilní pracovní doba

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Informatika, mechatronika, elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

C# - Expert
C++ - Expert

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

3

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost MicroNova je dodavatelem softwaru a zařízení od roku 1987 a nabízí produkty a služby ve třech oblastech podnikání: testování automobilové elektroniky, správu telekomunikačních sítí a distribuci řešení správy IT.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3632324  Dátum zverejnenia: 29.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 45 000 - 55 000 Kč/měsíc45 000 - 55 000 CZK