Vedení kanceláře

01 MONY TOUR PRAGUE, s.r.o.

Místo práce
Praha 1, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády), živnost
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
23 000 - 30 000 Kč/měsícMzda dle prokázaných schopností

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme zodpovědnou, pečlivou a samostatnou osobu do kanceláře ve společnosti provozující autobusovou dopravu. Jedná se o administrativní práce. Pokud chcete vědět víc, kontaktujte nás, prosím. Preferujeme pracovní poměr na plný úvazek, ale lze se dohodnout i jinak. Vhodné i pro studenty (absolventy)VŠ. Požadujeme znalost MS Office a počítačovou gramotnost. Možnost pružné pracovní doby.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Samostatnost, spolehlivost, logické uvažování

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Provozujeme nepravidelnou autobusovou dopravu.
ID: 3634902  Dátum zverejnenia: 2.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 23 000 - 30 000 Kč/měsícMzda dle prokázaných schopností