Dělník/ce v oděvní výrobě

2P SERVIS s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Nádražní č.e. 580, 342 01 Sušice, Okres Klatovy
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-01
Mzdové podmínky (brutto)
9300 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pomocní dělníci ve výrobě (93292)

Pracoviště a kontakty

Firma:2P SERVIS s.r.o., IČ 28049390, http://www.2pservis.cz
Pracoviště:2P SERVIS s.r.o. provozovna Sušice Nádražní ul., Nádražní p.č. 580/12, 342 01 Sušice II

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2016-11-01
Mzdové rozpětí:od 9300 Kč
Vhodné pro:Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:DĚLNÍK/CE V ODĚVNÍ VÝROBĚ - STŘIHAČ/KA, od zákl. vzdělání+praxe, spolehlivost, manuální zručnost, pečlivost, vhodné pouze pro OZP
Nabízíme: možnost zkráceného úvazku, přizpůsobení pracovní doby, příplatek za 100% využití pracovní doby, možnost nákupu firemních výrobků za velůmi příznivé ceny, při dobrých pracovních výsledcích poukázky na masáže a pedikúru, vánoční večírek v režii firmy
MZDA: 9 300,-Kč + prémie až 4 000,- dle vykonané práce
Kontakt: p. Matějčková, tel.: 376311793, e-mail: [email protected]

Poslední změna:2016-11-01, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Klatovy

číslo volného místa: 10104550723

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
ID: 2788467  Dátum zverejnenia: 1.11.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 9300 Kč/měsíc