Programátor PHP/MySQL/CSS/HTML

2Traders CZ s.r.o.

Místo práce
Praha 2, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Přijmeme šikovného programátora, který:

- ovládá PHP, MySQL, Javascript, CSS a HTML, výhodou JQuery
- chce pracovat na sympatických webových projektech
- chce pracovat v pohodovém týmu mladých lidí, kteří se kamarádí a zároveň
vzájemně espektují,
- základní znalost angličtiny

Zaměstnanecké výhody, benefity

- příjemnou práci v kolektivu skvělých lidí, od kterých se každý den něco naučíš
- a samozřejmě pěkné peníze, které svými výkony můžeš ještě vylepšit
- pokud si sedneme, můžeš pracovat v Praze nebo v Českých Budějovicích.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost 2Traders CZ s.r.o. a LIGHTSTYLE s.r.o se sítí kuchyňských studií v Praze, v Českých Budějovicích a Bratislavě, a online obchodem ELEKTROCZ.COM, rozšiřuje na základě zvyšující se poptávky svůj stávající tým.
Specializujeme se na špičkové kuchyně a nábytek a pokojů od prémiové evropské značky NOBILIA, SCHÜLLER a NEXT125 dále na spotřebiče značek MIELE, SIEMENS, BOSCH, AEG.
Nabízíme správnému kandidátovi příležitost pracovat a získat školení a znalosti. Kandidát bude vyškolen v naší pobočce v Praze v oblasti návrhového softwaru a osvědčených prodejních strategií. Zkušenosti s přímým prodejem nejsou podmínkou, ale kandidát by měl být orientovaný na zákazníka. Jsme ochotni vyškolit správného člověka v designu kuchyní, pokud je nadšený z prodeje na vysoké úrovni. Pro špičkové prodeje a návrháře jsou k dispozici příležitosti k postupu.
ID: 3895655  Dátum zverejnenia: 15.5.2020