Operátor/operátorka callcentra

2Traders CZ s.r.o.

Místo práce
České Budějovice, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
IHNED

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Na našich linkách se snažíme klientům nabídnout nejlepší možný servis, který při nákupu spotřebičů očekávají. Vaším úkolem bude zadávání poptávek do systému, potvrzování objednávek a telefonické poradenství.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Práce v mladém kolektivu
Zázemí stabilní a silné společnosti, která působí na trhu vestavných a volně stojících spotřebičů více jak 10 let
Možnost kariérního růstu
Firemní benefity
Zajímavé platové ohodnocení

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Spolehlivost
Časovou flexibilitu
Loajálnost
Základní znalost práce na PC
Komunikační dovednosti
Praxe výhodou, nikoliv však podmínkou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost 2Traders CZ s.r.o. a LIGHTSTYLE s.r.o se sítí kuchyňských studií v Praze, v Českých Budějovicích a Bratislavě, a online obchodem ELEKTROCZ.COM, rozšiřuje na základě zvyšující se poptávky svůj stávající tým.
Specializujeme se na špičkové kuchyně a nábytek a pokojů od prémiové evropské značky NOBILIA, SCHÜLLER a NEXT125 dále na spotřebiče značek MIELE, SIEMENS, BOSCH, AEG.
Nabízíme správnému kandidátovi příležitost pracovat a získat školení a znalosti. Kandidát bude vyškolen v naší pobočce v Praze v oblasti návrhového softwaru a osvědčených prodejních strategií. Zkušenosti s přímým prodejem nejsou podmínkou, ale kandidát by měl být orientovaný na zákazníka. Jsme ochotni vyškolit správného člověka v designu kuchyní, pokud je nadšený z prodeje na vysoké úrovni. Pro špičkové prodeje a návrháře jsou k dispozici příležitosti k postupu.
ID: 4096337  Dátum zverejnenia: 11.2.2022