IT Administrátor

4 P & P, spol. s r.o.

Místo práce
Za Kovárnou, Praha-Dolní Měcholupy, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Dokážeš se postarat o náš firemní HW i SW a poradíš si i se správou interních informačních systému?

Chceš rozvíjet naší mobilní aplikaci, včetně zaškolení nových uživatelů?

Baví tě komunikovat s klienty i dodavateli?

Pokud ano, následující nabídka je určena možná právě tobě.

Co tě na této pozici čeká:
běžná IT podpora pro HW (laptopy, tiskárny, mobilní zařízení, …)
podpora uživatelů (Office 365, interní aplikace)
správa interních informačních systémů a naší mobilní aplikace

Výsledkem tvojí práce bude:
kompletně zabezpečený HW i SW pro uživatele
stálé vylepšování naší mobilní aplikace

Co ti můžeme nabídnout:
• možnost ukázat, co v tobě je - ak se osvědčíš, dostaneš celý prostor samostatně na starosti
• spoustu práce
• individuální přístup
• přátelské a podporující prostředí

Hledáme člověka, kterému dává smysl to, co děláme a který kvalitně zabezpečí naši firmu v oblasti SW i HW.

Pokud si dokážeš představit sám sebe na této pozici, klikni na tlačítko, ODPOVĚDĚT“ a zašli nám motivační dopis se životopisem – my odpovíme každému.
Těšíme se na tebe!
Tým 4P&P

Zaměstnanecké výhody, benefity

Home office, Sick Day, pružná pracovní doba, stravenky, Cafeterie

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co by ti určitě nemělo chybět:
• předchozí zkušenosti oblasti IT podpory (počítají se i brigády apod.)
• velmi dobrá znalost Windows 10 a Office 365
• základy a principy fungování sítě

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost 4P&P, člen mezinárodní skupiny ADVANTAGE SMOLLAN company, již více než 20 let poskytuje svým zákazníkům funkční řešení v oblasti podpory prodeje a budování značky.
ID: 3632591  Dátum zverejnenia: 29.3.2019