Etiketování, plnění prášků do lahviček\dóz, balení krabic 4FITNESS.cz

4FITNESS s.r.o.

Místo práce
Dusíkova 1, Brno-sever-Lesná, Česko
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek, na dohodu (brigády), živnost
Termín nástupu
15.4.2020
Mzdové podmínky (brutto)
Od 140 Kč/hod.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nabízíme stabilitu v rodinné firmě se 14 letou tradicí s českým vlastnictvím.

Pracovní doba: 8 až 16:00
Hledáme spolehlivou ženu. Jste pečlivá a rychlá? Napište nám. Rádi Vás přivítáme do týmu 4fitness.cz

Cílem práce je: zabalení hmoty\ prášku do lahvičky nebo dózy. Nalepení etiket a nálepek zašroubování dózy, umístění sáčku na svářecí pás. Skládání tyčinek do krabiček a podobně. Práce se stolní vahou, odměrkou a podobně.
Zodpovídáte za kvalitně zabalené výrobky se správnou hmotností. Můžete se podílet nápady a připomínkami na podobě výrobků. Nápady na zlepšováky jsou u nás vítány.
Pracovní doba: Od pondělí do pátku od 8 do 16 hodin. Nástup je možný hned druhý den po zaškolení.
Dopravní dostupnost MHD: Vlaková zastávka, autobusová zastávka, veliké parkoviště pro osobní vozy.

Čistý plat: 140 Kč na hodinu s možností růstu

Zaměstnanecké výhody, benefity

Práce blízko středu Brna. Firemní sleva na výrobky KetoFit a 4FITNESS.
Jsme příjemný, mladý a sehraný kolektiv 22 až 38 let. Společná práce nás těší.

Další výhody: 2 proplacené přestávky a proplacena obědová přestávka, čistý čas v práci včetně oběda je pouhých 8 h, nikoliv 8,5 h. Lze domluvit zkrácené pátky nebo jen 4 pracovní dny v týdnu.

Informace o náboru

Napište nám.
vybereme podle zkoušky práce, která trvá zhruba 2 hodiny. S sebou bílé nebo světlé převlečení a pohodlné přezuvky vhodné pro práci.

Dopravní dostupnost MHD: Vlaková zastávka, autobusová zastávka, parkoviště pro osobní vozy

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadavky na uchazečku:
spolehlivost
pečlivost
manuální rychlost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

4FITNESS.cz je výrobcem zdravé a sportovní výživy více než 18 let. Na českém trhu máme skvělou pověst a pevné postavení.
Druhou značkou společnosti je KetoFit - oblíbené a úspěšné dietní produkty pomáhající hubnout nejen ženám
ID: 3824462  Dátum zverejnenia: 8.4.2020  Spodná hranica mzdy (brutto): 140 Kč/hod.