Stavbyvedoucí / Stavební mistr - Mladá Boleslav

4Person v.o.s.

Místo práce
Mladá Boleslav, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
1.3.2020
Mzdové podmínky (brutto)
35 000 - 50 000 Kč/měsícMožný podíl na zisku z realizovaných staveb

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Starost a řízení svěřené stavby
• Koordinace subdodavatelů, pracovních čet a objednávání materiálu na stavbu a s ní spojené činnosti na svěřené stavbě
• Dohled nad dodržováním technologických postupů a pracovní kázně na stavbách spojených s BOZP a PO
• Odpovědnost za kontrolu dodávek materiálů
• Vedení stavebního deníku + kontrolních dnů s řešením nastalých požadavků
• Dohled nad harmonogramem a kvalitou
• Kontrola provedených prací stavebních dělníků
• Komunikace s klienty – poskytování technických konzultací a kontroly na stavbě
• Autorizace ČKAIT výhodou

Informace o náboru

• Práce na HPP nebo IČO
• Dobré platové podmínky 35 000 - 50 000,- Kč hrubého
• Pracovní doba: od 7:00 hod.
• Dovolená: 4 týdny
• Automobil
• Mobilní telefon
• Možný podíl na zisku z realizovaných staveb
• Místo výkonu: Mladá Boleslav
• Nástup: 1.3.2020

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Jsme stavební společnost, která se zabývá výstavbou rodinných domů na klíč nebo do hrubé fáze stavby. S aplikacemi moderních technologií a postupů svých mladých protagonistů a proto hledáme nového kolegu na pozici Stavbyvedoucí/Stavební mistr

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

stavební

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• VŠ stavební obor
• SŠ vzdělání stavebního směru nebo odborné vyučení s maturitou
• Praxe na obdobné pozici min. 5 let
• Čtení v projektové dokumentaci a znalost technologických postupů
• MS Office - Word, Excel
• Řidičský průkaz sk. B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Poradenská a personální agentura.
ID: 3867132  Dátum zverejnenia: 10.2.2020  Spodná hranica mzdy (brutto): 35 000 Kč/měsíc