Reagujte bez životopisu

Řidič – vnitrostátní nebo MKD

4Person v.o.s.

Místo práce
Česká republika (Práce vyžaduje cestování)
Druh pracovního poměru
plný úvazek, na dohodu (brigády), živnost
Termín nástupu
IHNED
Mzdové podmínky (brutto)
25 000 - 60 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Mrazírenský návěs (FRIGO)
Zavážíme zboží do marketů po Čechách. Převoz zboží je pod kontrolovanou teplotou. Nutno počítat s možností práce v chladnějším prostředí. Vozy jsou značky DAF automat. Na pevně přidělené soupravě se střídá s druhým řidičem.
• Plachta
Zabýváme se přepravou zboží do a z evropské unie. Jedná se většinou o paletové zboží, tedy je nutné počítat s manipulací s návěsem a kurtováním . Vozy jsou značky DAF automat. Řidič má pevně přidělenou soupravu.

Zaměstnanecké výhody, benefity

• HPP, brigáda, IČO
• Mzda: 25.000 – 60.000,- Kč hrubého dle výkonu
• Dovolená: 4 týdny
• Mobilní telefon
• Chladírenské a plachtové návěsy
• Možnost zaučení pro začínající řidiče
• Trasa – Čechy, Evropská unie
• Férové a seriózní jednání
• Nové vozy zn. DAF automat (stáří od 3 měsíců až 3 roky)
• Benefity – pravidelná profesní školení, zdravotní prohlídka atd.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Pro autodopravce se sídlem firmy Praha 10, parkoviště Praha 9 – Horní Počernice působícího na trhu od roku 1992, zabývající se přepravou zboží Čechy/EU hledáme nového sympatického kolegu ŘIDIČE KAMIONU pro VNITROSTÁTNÍ nebo MKD.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Řidičský průkaz

B, C, E

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Profesní průkaz
• Digitální karta řidiče
• Zdravotní prohlídka
• Spolehlivost a zodpovědnost, flexibilita

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Poradenská a personální agentura.
ID: 3870762  Dátum zverejnenia: 29.4.2020  Spodná hranica mzdy (brutto): 25 000 Kč/měsíc