Supervízor

8F s.r.o.

Miesto práce
Severné Mariany
Termín nástupu
1.2020
Od 18 EUR/hod.Mzda bude závisieť od praxe a skúseností a bude upresnená pri pracovnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce
- dozorovanie realizácie pridelenej zákazky
-zadavanie prác pracovným skupinám podľa PD
- komunikácia s investorom a projektantom
- kontrola vykonaných prác, kontrola dodržania technologického postupu
- odsúhlasovanie prác
- preberanie a odovzdávanie prác
- koordinovanie dielčich častí stavby
-kontrola pracovných výkonov
- kontrola nákladov
-komunikácia v anglickom jazyku s ďalšími koordinátormi

Zabezpečené bezplatné ubytovanie.
Hradená letenka na dľžku pobytu 3 mesiace.
Preplácané pracovné víza.
Pri obojstrannej spokojnosti možnosť predľženia pracovnej zmluvy.

Informácie o výberovom konaní

Zasielajte :
1.Životopis v anglickom jazyku s fotom,dátumom narodenia, číslom pasu a uvedením fyzickej kondície.
2.Všetky doklady o vzdelaní s prekladom do anglického jazyka/nemusí byť overený
3.Referencia posledného zamestnávateľa v anglickom jazyku
4.Linky odkazy fotky Vašej práce s popisom Vašej úlohy na projekte

Výberové konanie bude v dvoch kolách
1.kolo - telefonický pohovor s pracovníkom spoločnosti 8F.s. r. o .
2.kolo - posúdenie vybraných kandidátov zamestnávateľom na Saipane.
Vybraným kandidátom budú vydané pracovné víza na dobu 3 mesiace s možnosťou ich predlženia.
Vybraným uchádzačom bude uhradená spiatočná letenka.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

Práca na ostrove Saipan podlieha legislatíve USA. Saipan je hlavný a najväčši ostrov amerického pridruženého štátu Severní Mariany v suostroví Mariany v západnej časti Tichého oceánu.
Pracovná pozícia je zameraná na vybudovanie luxusného hotelového komplexu.
Bude sa pracovať v medzinárodnom prostredí.
Uprednostnení budú záujemcovia so skúsenosťou riadenia stavby v zahraničí.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Uchádzač bude pracovať v medzinárodnom prostredí.
Dôležitá požiadavka je :
-komunikácia v AJ -stavebná terminológia
-čítanie PD
-odolnosť voči stresu
-precíznosť a neustála kontrola kvality

8 F s. r. o. je rýchlo rastúca stavebná, personálna a spoločnosť, ktorá si v krátkom čase získala dôveru uchádzačov o prácu v širokom spektre odvetví.
Uchádzači o prácu u nás nájdu uplatnenie prevažne v zahraničí.
Zameriavame sa na obsadenie pracovných pozícií v Nemecku a Holandsku.
Naše pracovné ponuky pravidelne dopĺňame a aktualizujeme.
Uvítame spoluprácu s firmami / s.r.o. /alebo živnostníkmi zamestnávajúcimi fyzické osoby alebo spolupracujúcimi so SZČO.
Ak ste záujemca o prácu ktorá nie je zverejnená, dotazujte sa telefonicky alebo emailom.
ID: 3816106  Dátum zverejnenia: 21.11.2019  Spodná hranica mzdy (brutto): 18 EUR/hod.