Práca v sklade Nemecko - bez znalosti nemeckého jazyka

A - WORK s. r. o.

Miesto práce
Peine, Nemecko
Termín nástupu
čo najskôr/podľa dohody
1 612 EUR/mesiac(= 168 hodín/mesačne), t.j. 7,15 € netto/hodina, nadčasové hodiny (hodiny nad 168) 7,60 € netto.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme motivovaných pracovníkov (aj bez jazykových znalostí) do skladu s textilom v Nemecku na dlhodobý hlavný pracovný pomer. Všetky informácie nájdete aj na našej web stránke www.a-work.sk

Náplň práce:
• vybaľovanie/balenie odevov
• triedenie odevov
• pikovanie tovaru
• štítkovanie
• vykládky tovaru

Príjem: 7,15 EUR/hodina/v čistom a za nadčasové hodiny 7,60 EUR/hodina/netto.

Priemerný počet odpracovaných hodín mesačne: od 180 - 220 a viac.
Možnosť zálohy po prvom odpracovanom týždni.

Ďalšie informácie:
Miesto výkonu práce: Peine a Lehrte (pri Hannoveri), Nemecko.
Pracovný čas: ranná zmena, poobedná zmena.
Nemusíte ovládať nemecký jazyk (znalosti jazyka sú výhodou). Pracuje sa v slovenskom kolektíve.

Ubytovania v rôznej vzdialenosti, max však do cca 25 km/do 20 min. autom od pracovísk.

Pracovná zmluva je uzatvorená a podpísaná pred vycestovaním.
Nemecké zdravotné poistenie.
Odvody do nemeckého sociálneho systému.

Vhodné pre páry.
Uprednostňujeme záujemcov s vlastným autom.

Termíny nástupu: okamžite

Ubytovanie (štandardne vybavené byty) - nájom zabezpečuje a hradí zamestnávateľ. Zamestnanci prispievajú len 60 €/mesačne na náklady spojené s internetom, energiami, odpadom a vodným/stočným.
25 dní platenej dovolenky a všetky nemecké sviatky.

Prosíme serióznych záujemcov aby nás v prípade záujmu kontaktovali písomne - zaslaním životopisu, registráciou na našej web stránke www.a-work.sk, mailom alebo sms správou.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Spoločnosť A-WORK s.r.o. má dlhodobé skúsenosti v oblasti logistických služieb v textilnom priemysle v Nemecku a niekoľko rokov spolupracuje so stabilnými nemeckými klientmi, prostredníctvom ktorých zabezpečuje pre svojich zamestnancov viac ako 150 pracovných pozícií ročne.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Požadujeme: seriózny prístup k práci zodpovedajúci predstavám nemeckého zákazníka, plnenie pokynov vedúcich zamestnancov , rešpektovanie zásad slušného správania voči nemeckým a slovenským spolupracovníkom, zmysel pre kolektív.

ID: 3455440  Dátum zverejnenia: 9.11.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 1 612 EUR/mesiac