Teamleader telesales týmu

AAA poptávka, s.r.o.

Místo práce
Pražská tř. 563/99, České Budějovice, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
1.6.2019
Mzdové podmínky (brutto)
28 000 - 38 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Vytvoření a vedení týmu 5-7 prodejců po telefonu internetové služby malým firmám
- Volání týmu na lead kontakty - klienti, kteří se zajímají o službu
- Odpovědnost za plnění obchodních cílů
- Koučing a rozvoj týmu, zpětné vazby, náslechy hovorů
- Nábor obchodníků, vedení pohovorů,
- Kontrola kvality prodeje, reporting, mzdová agenda

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Motivační platové ohodnocení
- Otevřenou firemní kulturu a veselý pracovní tým
- Zaměstnání v úspěšné, české internetové společnosti, která je lídrem v oboru
- Hlavní pracovní poměr
- Stravenky, teplé a studené nápoje zdarma
- Pracovní doba od pondělí do pátku, 7:30 - 16 hod., volné víkendy, žádný směnný provoz
- Nástup možný IHNED

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1) nebo Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Internetový portál AAApoptávka.cz je na trhu již od roku 2006, naším cílem je usnadnit nalezení správného dodavatele. Každý rok zveřejníme přes 45 000 nových obchodních příležitostí v celkové sumě přesahující 40 miliard Kč.

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců
ID: 3670190  Dátum zverejnenia: 16.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 28 000 - 38 000 Kč/měsíc