Elektrikári BW od 2000€ + hradené ubytovanie

abakus Personal GmbH & Co. KG

Miesto práce
Bodensee, Nemecko
Termín nástupu
Okamžite
Mzdové podmienky (brutto)
od 2000€ netto + bezplatné ubytovanie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vaša náplň práce je:
- zapájanie Elektrorozvodných skríň a Rozvádzačov
-zapájanie a ťahanie káblov
-montáže podľa E-Plánov
-práca na jednom mieste
-zapájanie, inštalácia a testovanie funkčnosti Elektronicko-Mechanických Zariadení
-inštalačné práce v podniku a ich uvedenie do prevádzky

Čo ponúkame:
-dlhodobú a stabilnú prácu na nemeckú pracovnú zmluvu na HPP na dobu neurčitú
-možnosť prejsť po čase priamo pod nášho klienta
-plat od 2000€ netto (168 hodín), vianočný príplatok ako aj príplatok na dovolenku
-zabezpečené a plne hradené ubytovanie firmou alebo príspevok na vlastné ubytovanie
-práca na plný úväzok PO-PIA-jednozmenná prevádzka-je možnosť pracovať nadčasy
-možnosť čerpania záloh
-pracovné oblečenie
-pomoc s vybavovaním všetkých dokumentov a formalít

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Čo od Vás očakávame:
- Komunikatívna nemčina (B1-B2)
- Potrebné osvedčenie a prax v odbore minimálne 2 roky na podobnej pozícií
- Schopnosť samostatne ako aj kolektívne pracovať
- chuť a odhodlanie pracovať v Nemecku dlhodobo
-vodičký preukaz a vlastné auto

Skupina abakus bola založená v roku 1998 a je úspešná v oblastiach ponuka zamestnania a personálneho poradenstva. Spoločnosť zamestnáva kvalifikovaných aj nekvalifikovaných zamestnancov všetkých profesií.Spoločnosť má 18 pobočiek po celom Nemecku
Profesionálna kompetencia a kvalita našej širokej škály služieb sú pre nás najdôležitejšími predpokladmi na zaručenie dôvery a spokojnosti našich zamestnancov a zákazníkov.
Vážime si váš záujem. Radi Vás budeme podrobne informovať o naších aktuálnych ponukách.
ID: 3641301  Dátum zverejnenia: 31.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 2000€ netto + bezplatné ubytovanie