Prekladateľ popisov k produktom pre e-shop v maďarskom jazyku – externá spolupráca

abc-zoo s.r.o.

Miesto práce
Pod Furčou 7, Dargovských hrdinov, Slovensko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
od 300 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Preklad popisov k výrobkom do maďarského jazyka – dokonalá znalosť maďarského jazyka slovom aj písmom. Preklad je zo slovenského jazyka do maďarského jazyka. Ponúkame dlhodobú spoluprácu. Len externe.

Mzda je uvedená približne. Závisí od počtu produktov na preklad v danom mesiaci. Ponúkame dlhodobú externú spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Maďarský jazyk - Expert (C2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Hľadáme pracovníčku s vynikajúcou slovnou zásobou a znalosťou maďarského jazyka v písomnej aj ústnej forme na tlmočníckej úrovni. Do životopisu je potrebné uviesť, aké máte skúsenosti s prekladmi do maďarského jazyka, poprípade poslať Vaše prekladateľské práce.

Predaj tovaru cez e-shop s medzinárodným aktívnym pôsobením a neustále sa rozširujúcimi možnosťami na trhu. Sme jeden z najväčších e-shopov a stále expandujeme. Zakladáme si na širokej palete produktov. Našim krédom je spokojný zákazník, preto je cieľom rýchle a bezproblémové dodanie kvalitného tovaru.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3030113  Dátum zverejnenia: 19.9.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 300 €