Elektromechanik

ABZAKOVO spol.s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
IHNED
Mzdové podmínky (brutto)
135

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Informace o pracovním místě
Náplň práce:
 Zajištění plynulého provozu výrobních linek a výrobních technologií
 Kompletní údržba ostatních výrobních technologií
 Údržby dle stanoveného plánu preventivních oprav
 Samostatné provádění oprav a údržby strojů a zařízení s elektrickým nebo PLC
řízením
 Vyhledávání závad, jejich diagnostika a oprava

Zaměstnanecké výhody, benefity

Pracovní doba:
1. Jednosměnný provoz – denní směna (pondělí až pátek) 6:00 – 14:30
Přestávka na jídlo a oddech ½ hodiny
2. Nepřetržitý provoz – denní směna 6:00 – 18:00, noční směna 18:00 – 6:00
Přestávka na jídlo a oddech 1 hodina – rozděleno 2x 15 min, 1x 30 min
Mzda:
od 128,- Kč/hod
příplatky dle kolektivní smlouvy – práce v nepřetržitém provozu 16,- Kč/hod,
10% noční,
10% So+Ne, 100% svátek,
40% práce přesčas,
měsíční bonus (až 25% základní mzdy).

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba kovů nebo kovových výrobků

Výroba

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

 SOU/SŠ elektrotechnického směru, obor automatizace výhodou
 Vyhláška 50/78 Sb., min. § 6
 Orientace v technické dokumentaci
 Uživatelská znalost řídících systémů SIEMENS Simatic a elektroniky výhodou
 dobrý zdravotní stav, čistý trestní rejstřík
 manuální zručnost
 zodpovědnost, pečlivost a aktivní přístup k práci

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce. V případě zájmu pište na email: [email protected] nebo volejte PO-PÁ (9-16 hod.) na tel.: 774222558.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3452542  Dátum zverejnenia: 26.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 135