Obsluha pilky v kovovýrobě Havlíčkův Brod

ABZAKOVO spol.s.r.o.

Místo práce
Havlíčkův Brod, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)
Mzdové podmínky (brutto)
127 Kč/hod

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Řezání kovového materiálu
Provádění zámečnických prací
Další činnosti podle pokynu nadřízeného v rámci sjednaného druhu práce

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mzdové ohodnocení 127 Kč/hod.
Pracovní oděv
Směny ranní/odpolední 6.00–14.00 hod., 14.00–23.00 hodin, pátek 14.00–18.00 hodin
Dlouhodobá spolupráce

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Nabízíme jak sériovou, tak i kusovou výrobu, a to dle přání zákazníka. Pracujeme s celou paletou materiálů jako je dřevo, sklo, kov, plast atd. Rychlá výroba vzorků je možná díky našim vlastním výrobním kapacitám. Proto můžeme nabídnout vysokou kvalitu a dodržení termínu dodání.

Společnost byla založena v roce 1995 v Havlíčkově Brodě a má přes dvacet let zkušeností s tvorbou a instalací vybavení obchodů a prodejen. Za roky svého působení prošla společnost dynamickým vývojem s důrazem na moderní technologie a řízení.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Zkušenosti s kovovýrobou
Čtení výkresové dokumentace
Spolehlivost
Manuální zručnost
Zdravotní prohlídku
Vzdělání – vyučen

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce. V případě zájmu pište na email: [email protected] nebo volejte PO-PÁ (9-16 hod.) na tel.: 774222558.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3484434  Dátum zverejnenia: 4.9.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 127 Kč/hod